Studio QQ Natalia Lenarczyk

    

 

 

"Panią Natalię poleciła nam znajoma, która była bardzo zadowolona ze współpracy. Wspólnie z żoną zdecydowaliśmy się na projekt kompleksowy naszego mieszkania. Każde z nas miało odmienną wizję, dzięki Pani Natalii udało się wprowadzić kompromis. Z pełnym przekonaniem możemy polecać dalej biuro Studio QQ."

Sz. P. Marek i Katarzyna - Kraków

 

"Początkowo sceptycznie podchodziłem do angażowania w swój remont architekta wnętrz. Myślałem ,że sam sobie z nim świetnie dam radę. Jednak szybko przekonałem się o ilości rzeczy,które musiałem przewidzieć.... Współpraca z Panią Natalią wybawila mnie od szeregu błędnych decyzji. W podziękowaniu za udaną współpracę. polecam wszystkim biuro Studio QQ."

Sz. P. Robert - Kraków

 

"Dzięki Pani architekt mamy funkcjonalne oraz przytulne mieszkanie. Znajduję się w nim wszystko to, na czym nam zależało. Polecamy serdecznie!"

Sz. P. Marcin i Anna - Katowice

"Miałam problem z wyborem architekta wnętrz, jest tyle ofert ...... Pewnego dnia odwiedziłam stronę Pani Natalii i zadzwoniłam. Po pierwszej rozmowie wiedziałam już,że nie muszę dalej szukać. Kreatywność Pani Natalii oraz zaangażowanie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Szczerze polecam !"

Sz. P. Sylwia - Katowice

 

"Dzięki Pani Natalii oszczędziliśmy sobie straty czasu oraz nerwów. Remont był dla nas dużym wyzwaniem logistycznm oraz finansowym. Profesjonalna pomoc ze strony biura Studio QQ, okazała się bezcenna. Polecamy!"

Sz. P Krzysztof i Agata - Kraków

 

"Dziękujemy za piękny projekt naszego domu. Życzymy dalszych sukcesów. Polecamy!"

Sz. P. Damian i Justyna - Kraków

03.jpg08.jpg13.jpg12.jpg06.jpg04.jpg18.jpg16.jpg15.jpg14.jpg09.jpg10.jpg17.jpg11.jpg02.jpg07.jpg05.jpg01.jpg